KADRA TRENERSKA

Grzegorz Sitnicki

koordynator szkolenia
rocznik 2008/09 (żółta), 2012 (żółta), 2015B
g.sitnicki@uks141.pl


Kamil Rutkowski

rocznik 2008/09 (zielona), 2013 (żółta)
k.rutkowski@uks141.pl


Mateusz Kędzierski

rocznik 2010 (żółta)
m.kedzierski@uks141.pl


Dawid Wilczyński

rocznik 2010 (żółta), rocznik 2012 (zielona)
d.wilczynski@uks141.pl


Krzysztof Stasiak

rocznik 2010 (zielona)
k.stasiak@uks141.pl


Rafał Wójcik

rocznik 2011 (żółta)
r.wojcik@uks141.pl


Michał Godlewski

rocznik 2011 (zielona), 2012 (żółta), 2016/2017B
m.godlewski@uks141.pl


Grzegorz Opieka

rocznik 2012 (zielona), 2014 (żółta)
g.opieka@uks141.pl


Krzysztof Zdziechowski

rocznik 2013 (zielona)
k.zdziechowski@uks141.pl


Maciej Starczewski

rocznik 2008/09 (żółta), 2015A
m.starczewski@uks141.pl


Marcin Łojewski

rocznik 2014 (zielona), rocznik 2016/2017A
m.lojewski@uks141.pl


Danuta Gołaszewska-Żuraw

trener przygotowania motorycznego
d.zuraw@uks141.pl


Mateusz Gębarowski

trener bramkarzy 2008-2014
m.gebarowski@uks141.pl


Nasi Partnerzy

Kontakt

Znajdziesz nas też na: