NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak zapisać dziecko do UKS 141?

Dziecko można zapisać za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej pod adresem https://uks141.pl/nabor/. Po przetworzeniu zgłoszenia otrzymają Państwo odpowiedź na swoją skrzynkę elektroniczną wraz z zaproszeniem na trening. Podczas dwóch bezpłatnych zajęć będą Państwo mieli czas na podjęcie decyzji odnośnie kontynuowania przygody z piłką nożną w naszym klubie.

Jakie formalności należy dopełnić po decyzji o dołączeniu do UKS 141?

W celu dołączenia do grona członków UKS 141 należy złożyć deklarację członkowską, której wzór jest dostępny do pobrania na naszej stronie internetowej pod adresem https://www.uks141.pl/do-pobrania/. Jednocześnie wszyscy zawodnicy naszego klubu są zobligowani do zakupu i trenowania w klubowym sprzęcie sportowym zgodnie z wytycznymi zawartymi na naszej stronie internetowej pod adresem https://www.uks141.pl/odziez-klubowa/. W sezonie 2021/2022 opiekunowie dzieci z roczników 2008-2017 są zobowiązani do dostarczenia badań lekarskich i wykupienia ubezpieczenia za pośrednictwem UKS 141 zgodnie z wytycznymi zawartymi na naszej stronie internetowej pod adresem https://www.uks141.pl/skladka/.

Czy zapisy do UKS 141 trwają cały rok?

Tak, każdy może dołączyć do UKS 141 w każdej chwili.

Czy UKS 141 funkcjonuje cały rok?

UKS 141 prowadzi zajęcia przez cały rok z wyłączeniem lipca zgodnie z planem sezonu znajdującym się na naszej stronie internetowej pod adresem: https://www.uks141.pl/organizacja-sezonu/.

Jaki strój obowiązuje podczas zajęć w UKS 141?

Zawodnicy mogą brać udział w treningach i meczach wyłącznie w sprzęcie sportowym UKS 141 zgodnie z wytycznymi zawartymi na naszej stronie internetowej pod adresem https://www.uks141.pl/odziez-klubowa/. Wyjątek stanowią zawodnicy, którzy biorą udział w dwóch bezpłatnych treningach lub dołączyli do klubu i oczekują na realizację zamówienia na sprzęt sportowy.

Jak przygotować dziecko do pierwszych zajęć w UKS 141?

Na pierwsze bezpłatne treningi z UKS 141 dziecko powinno posiadać podstawowy strój sportowy (koszulka i spodenki), wygodne buty sportowe i butelkę wody.

Ile razy w tygodniu odbywają się zajęcia w UKS 141?

Zajęcia w UKS 141 odbywają się od dwóch do czterech razy w tygodniu i trwają 45-90 minut. Ilość i długość zajęć zależy od kategorii wiekowej i poziomu zaawansowania zespołu. Harmonogram zajęć jest dostępny do wglądu na naszej stronie internetowej pod adresem https://www.uks141.pl/plan-treningow/.

Ilu zawodników liczy jeden zespół w UKS 141?

Każdy z zespołów UKS 141 Warszawa liczy maksymalnie 22 zawodników, a w przypadku najmłodszych zespołów maksymalnie 15 zawodników.

Czy zawodnicy UKS 141 biorą udział w rozgrywkach?

W zależności od poziomu zaawansowania i kategorii wiekowej wszystkie zespoły UKS 141 biorą udział w rozgrywkach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, ligach wewnętrznych oraz meczach i turniejach towarzyskich.

Czy w UKS 141 mogą trenować dziewczynki?

Oczywiście, że tak! Co więcej, prowadzimy nabór w celu utworzenia odrębnego zespół dziewcząt, przy czym w przypadku braku wystarczającej liczby zawodniczek nie ma dla nich przeciwskazań do dołączenia do zespołów chłopięcych.

Gdzie odbywają się zajęcia UKS 141 w poszczególnych porach roku?

W miesiącach kwiecień-listopad trenujemy na boiskach zewnętrznych, zaś w miesiącach grudzień-marzec w halach sportowych lub na boiskach pod powłoką pneumatyczną. W wyjątkowych sytuacjach zastrzegamy możliwość odwołania zajęć ze względu na warunki pogodowe z obietnicą ich odrobienia w pierwszym możliwym terminie. Szczegółowy plan sezonu znajduje się na naszej stronie internetowej pod adresem: https://www.uks141.pl/organizacja-sezonu/.

Na jaki numer rachunku bankowego należy uiszczać składki członkowskie i składki na ubezpieczenie?

Składki członkowskie i składki na ubezpieczenie należy regulować wyłącznie na rachunek bankowy UKS 141 wskazany na naszej stronie internetowej pod adresem https://www.uks141.pl/skladka/. Nie ma możliwości regulowania składek członkowskich lub składek na ubezpieczenie gotówką.

Jakie są miesięczne koszty członkostwa w UKS 141?

Jedynym stałym miesięcznym kosztem związanym z członkostwem w UKS 141 jest składka członkowska, której wysokość jest niezależna od kategorii wiekowej, stopnia zaawansowania zespołu czy pory roku. Aktualna wysokość składki członkowskiej jest wskazana na naszej stronie internetowej pod adresem https://uks141.pl/skladka/.

Czy w UKS 141 obowiązuje opłata wpisowa?

W UKS 141 nie obowiązuje opłata wpisowa do uczestnictwa w zajęciach. W sezonie 2021/2022 opiekunowie dzieci z roczników 2008-2017 są zobowiązani do wykupienia ubezpieczenia za pośrednictwem UKS 141 zgodnie z wytycznymi zawartymi na naszej stronie internetowej pod adresem https://uks141.pl/skladka/. Jednocześnie wszyscy zawodnicy naszego klubu są zobligowani do zakupu i trenowania w klubowym sprzęcie sportowym zgodnie z wytycznymi zawartymi na naszej stronie internetowej pod adresem https://www.uks141.pl/odziez-klubowa/.

Czy przez nieobecność dziecka na zajęciach możliwe jest zwolnienie ze składki członkowskiej?

Składka członkowska jest świadczeniem za członkostwo w klubie i jest niezależna od ilości zajęć, w których uczestniczyło dziecko. Pragniemy podkreślić, że koszty działalności klubu są stałe i niezależne od nieobecności pojedynczych zawodników. Na pisemny wniosek opiekuna dziecka do Zarządu UKS 141 istnieje możliwość zwolnienia z części lub całości składki członkowskiej.

Czy UKS 141 organizuje własne obozy i półkolonie?

UKS 141 Warszawa organizuje co roku letnie (w drugiej połowie sierpnia) i zimowe (w pierwszym tygodniu ferii) obozy piłkarskie poza Warszawą. Jednocześnie podczas wakacji i ferii zimowych UKS 141 organizuje piłkarskie półkolonie na terenie Pragi-Południe. Informacje o zapisach na ww. eventy są publikowane na naszej stronie internetowej oraz doręczane drogą elektroniczną do opiekunów wszystkich naszych podopiecznych.

Kontakt

Znajdziesz nas też na: