UKS 141 CUP

Aktualności

17.11.2014

UKS 141 CUP to coroczny cykl turniejów organizowanych od 2010 roku przez UKS 141 Warszawa w dwóch kategoriach wiekowych w położonej na Pradze-Południe Hali Sportowej “Siennicka” przy ul. Siennickiej 40 w Warszawie. Formuła zawodów jest płynna, bowiem zależy ona od liczby uczestników każdej edycji. 

BIEŻĄCE INFORMACJE O UKS 141 CUP

 Halowy Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci z rocznika 2004/2005 (29.11.14)
 Halowy Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci z rocznika 2006 i młodsi (22.11.14)

HISTORIA UKS 141 CUP

UKS 141 CUP 2014 I – 22.11.2014 (rocznik 2006 i młodsi)
uczestnicy: UKS 141 Warszawa, Pioruny Targówek (Warszawa), Marcovia Marki,  Legion Warszawa, Legionovia Legionowo

UKS 141 CUP 2014 II – 29.11.2014 (rocznik 2004/2005)
uczestnicy: UKS 141 Warszawa,


UKS 141 CUP 2013 I – 23.11.2013 (rocznik 2004 i młodsi)
I miejsce – Marcovia Marki
II miejsce – PKS Radość (Warszawa)
III miejsce – Podlasie Sokołów Podlaski

najlepszy zawodnik – Krzysztof Kozaczuk (Podlasie Sokołów Podlaski)
najlepszy strzelec – Mikołaj Misiak (PKS Radość (Warszawa))
najlepszy bramkarz – Jakub Jankowski (PKS Radość (Warszawa))

UKS 141 CUP 2013 II – 00.00.2013 (rocznik 2002/2003)
I miejsce – 
II miejsce – 
III miejsce – 

najlepszy zawodnik – 
najlepszy strzelec – 
najlepszy bramkarz – 


UKS 141 CUP 2012 I – 00.00.2012 (rocznik 2000/2001)
I miejsce – 
II miejsce – 
III miejsce – 

najlepszy zawodnik – 
najlepszy strzelec – 
najlepszy bramkarz – 

UKS 141 CUP 2012 II – 01.12.1012 (rocznik 2002 i młodsi)
I miejsce – 
II miejsce – 
III miejsce – 

najlepszy zawodnik – 
najlepszy strzelec – 
najlepszy bramkarz – 


UKS 141 CUP 2011 I – 19.11.2011 (rocznik 2002 i młodsi)
I miejsce – Polonez Warszawa
II miejsce – AGAPE Białołęka (Warszawa)
III miejsce – UKS 141 Warszawa

najlepszy zawodnik – Michał Gaworecki (Polonez Warszawa)
najlepszy strzelec – Bartosz Modrzewski (Polonez Warszawa)
najlepszy bramkarz – Bartosz Kalisz (AGAPE Białołęka (Warszawa))

UKS 141 CUP 2011 II – 10.12.2011 (rocznik 2000/2001)
I miejsce – Drukarz Warszawa
II miejsce – UKS 141 Warszawa
III miejsce – Delta Warszawa

najlepszy zawodnik – Adrian Beta (UKS 141 Warszawa)
najlepszy strzelec – (Drukarz Warszawa)
najlepszy bramkarz – Artur Wrzyszcz (UKS 141 Warszawa)


UKS 141 CUP 2010 I – 20.11.2010 (rocznik 2000 i młodsi)
I miejsce – Pioruny Targówek (Warszawa)
II miejsce – Varsovia
III miejsce – Błyskawica Warszawa

najlepszy zawodnik – Jakub Noga (UKS 141 Warszawa)
najlepszy strzelec – Jakub Noga (UKS 141 Warszawa)
najlepszy bramkarz – (Błyskawica Warszawa)

UKS 141 CUP 2010 II – 11.12.2010 (rocznik 2000 i młodsi)
I miejsce – Naprzód Brwinów
II miejsce – SF Wilanów
III miejsce – Gwardia Warszawa

najlepszy zawodnik – Piotr Cybulski (Naprzód Brwinów)
najlepszy strzelec – Mikołaj Czaplicki (SF Wilanów)
najlepszy bramkarz – Bartosz Gwóźdź (Gwardia Warszawa)

Nasi Partnerzy

Kontakt

Znajdziesz nas też na: