Zgorzałe 2015: stany zapełnienia grup

Aktualności

30.03.2015

W rozwinięciu news’a prezentujemy aktualne zapełnienie grup na letni obóz sportowy UKS 141 Warszawa w Zgorzałem. Przypominamy, że ciągle trwa internetowa rejestracja potencjalnych uczestników wyjazdu spośród zawodników Naszego klubu.

>>> Aby przejść do formularza rejestracji, kliknij >>>tutaj<<<.

2000/2001
1. CELIŃSKI Michał
2. CYGAN Jakub
3. JANUS Kuba
4. JUDA Michał
5. KIJEK Michał
6. KUNA Filip
7. KURPIEL Filip
8. GAWRYŚ Jakub
9. MOLAK Mateusz
10. NOWAK Jakub
11. ORŁOWSKI Krystian
12. PAJĄK Kamil
13. PŁUSA Jakub
14. SZCZEPAŃSKI Emil
15. SZUBERT Bartłomiej
16. WALEWSKI Bartosz
17. ZWIERZCHONIEWSKI Adam
18. ŻURAW Jacek

2002/2003
1. BEDNORZ Grzegorz
2. CAŁKA Bartosz
3. CICHONIEC Michał
4. DAMENTKO Maksymilian
5. DOMALEWSKI Dominik
6. JĘDRAS Bartosz
7. KIRYLUK Przemysław
8. KUBECKI Damian
9. MALISZEWSKI Jan
10. KAMAĆ Antoni
11. METERA Jarosław
12. PABJASZ Kacper
13. PIERZCHAŁA Piotr
14. PORCZYŃSKI Adam
15. ZIMNICKI Kacper
16. ŻYMAŁKOWSKI Michał

2004/2005 ŻÓŁTA
1. BEN NASR Daniel
2. CZARNAK Mikołaj
3. DĄBROWSKI Oliwier
4. KAPUTA Wiktor
5. KOMOROWSKI Konrad
6. KRAWIEC Franciszek
7. MOLAK Szymon
8. NAWROT Maciej
9. PIEKUT Maksymilian
10. STEPNOWSKI Filip
11. TABOR Franciszek
12. TRĘBICKI Hubert

2004/2005 ZIELONA
1. BEDNARZ Michał
2. CHMIELEWSKI Aleks
3, KSIĄŻEK Adrian
4. KUCHNIO Bartłomiej
5. KUNA Dawid
6. ŁUKASIK Igor
7. OLECHOWSKI Michał
8. POKROPOWICZ Oliwier
9. RAMUT Paweł
10. RYBAK Mateusz
11. WAŁDOCH Michał
12. WOJTKOWSKI Jakub
13. ŻOŁNIERCZUK Jakub

2006/2007 ŻÓŁTA
1. CHMIELEWSKI Damian
2. GÓRAJ Szymon
3. KRUDYSZ Dawid
4. KRYSTEK Piotr
5. MAKUŁA Maciej
6. MAZEK Mateusz
7. MAZUR Jan
8. MOLAK Grzegorz
9. MROZOWSKI Jonasz
10. PABJASZ Jakub
11. PODGÓRSKI Hubert
12. SITKOWSKI Marcin
13. SZYMAŃSKI Jan
14. WITEK Maciej
15. WYSOWSKI Wojciech

2006/2007 ZIELONA
1. JĘDRYCH Jakub
2. ZAREMBA Krzysztof ŻÓŁTA
3. BABOR Danny
4. KOMAR Franciszek
5. KOPYLETS Maksym 2008
6. KUŚ Krzysztof
7. LIS Piotr 2008 
8. MCINTYRE Alex
9. MIŁKOWSKI Szymon
10. MODZELEWSKI Nikodem
11. PANCEWICZ Szymon
12. RACZYŃSKI Kacper
13. MOROZ Jan
14. STRACHALSKI Antoni
15. POBORSKI Stefan 2008
16. ŚWIRSKI Bartłomiej
17. FABISZEWSKI Damian
18. PYRZANOWSKI Jan

Nasi Partnerzy

Kontakt

Znajdziesz nas też na: