Zgorzałe 2015: grupy obozowe i ich trenerzy

Aktualności

15.07.2015

W dniach 8-18 sierpnia 2015 roku UKS 141 Warszawa będzie przebywał na letnim obozie sportowym w Zgorzałem. W rozwinięciu newsa prezentujemy wykaz  grup obozowych i ich szkoleniowców. Zastrzegamy, że podane podziały są umowne, a w rzeczywistości grupy treningowe będą ulegać ciągłym rotacjom.

Zbiórka na obóz zaplanowana jest na sobotę 08.08.2015 pod szkołą o godzinie 6:30, zaś powrót we wtorek 18.08.2015 ok. godziny 20:00.

 

NR ZGŁOSZENIA [MAZ/3305/20150713]

     

lp.

trener

grupa

 

telefon

1.

STARCZEWSKI Maciej

kierownik

|

518-238-080

2.

GĘBAROWSKI Mateusz

2000/01

|

501-090-256

3.

GODŁOZA Michał

2002/03

|

516-672-373

4.

MOLAK Andrzej

2004/05A

|

504-327-545

5.

CIOŁKOWSKI Piotr

2004/05B

|

504-272-722

6.

SZCZEPANIK Łukasz

2006/07A

 

506-148-831

7.

WIERCIOCH Marcin

2006/07B

|

516-509-069

8.

NOWAK Dominik

 

|

696-294-278

Zalecamy wysłanie dziecka na obóz bez telefonu komórkowego i kontaktowanie się przez Trenerów.

 2000/2001 [18 zajętych/20 możliwych]
1. CELIŃSKI Michał
2. CYGAN Jakub BR
3. JANUS Kuba
4. JUDA Michał
5. KUNA Filip
6. KURPIEL Filip
7. GAWRYŚ Jakub
8. MOLAK Mateusz
9. NOWAK Jakub
10. ORŁOWSKI Krystian
11. PAJĄK Kamil
12. PŁUSA Jakub
13. SZCZEPAŃSKI Emil
14. SZUBERT Bartłomiej
15. WALEWSKI Bartosz
16. WOLSKI Maksymilian BR
17. ZWIERZCHONIEWSKI Adam
18. ŻURAW Jacek

2002/2003 [18/20]
1. BEDNORZ Grzegorz
2. CAŁKA Bartosz
3. CICHONIEC Michał
4. DAMENTKO Maksymilian
5. DOMALEWSKI Dominik
6. GODŁOZA Daniel
7. JĘDRAS Bartosz
8. KARPETA Maksymilian
9. KIRYLUK Przemysław
10. KUBECKI Damian
11. MALISZEWSKI Jan BR
12. KAMAĆ Antoni
13. METERA Jarosław BR
14. PABJASZ Kacper
15. PIERZCHAŁA Piotr
16. PORCZYŃSKI Adam
17. ZIMNICKI Kacper
18. ŻYMAŁKOWSKI Michał

2004/2005 ŻÓŁTA [15/15]
1. BEDNARZ Michał
2. BEN NASR Daniel
3. CHMIELEWSKI Aleks
4. CZARNAK Mikołaj
5. DĄBROWSKI Oliwier
6. KAPUTA Wiktor
7. KOMOROWSKI Konrad
8. KRAWIEC Franciszek BR
9. MOLAK Szymon
10. NAWROT Maciej
11. PIEKUT Maksymilian
12. STEPNOWSKI Filip
13. TABOR Franciszek BR
14. TRĘBICKI Hubert
15. WAŁDOCH Michał

2004/2005 ZIELONA [9/9]
1, KSIĄŻEK Adrian
2. KUCHNIO Bartłomiej
3. KUNA Dawid
4. ŁUKASIK Igor
5. OLECHOWSKI Michał
6. POKROPOWICZ Oliwier
7. RAMUT Paweł
8. RYBAK Mateusz BR 
9. WOJTKOWSKI Jakub

2006/2007 ŻÓŁTA [17/17]
1. CHMIELEWSKI Damian
2. GÓRAJ Szymon BR
3. KRUDYSZ Dawid
4. KRYSTEK Piotr
5. MAKUŁA Maciej
6. MAZEK Mateusz
7. MAZUR Jan BR
8. MCINTYRE Alex BR
9. MOLAK Grzegorz
10. MROZOWSKI Jonasz
11. PABJASZ Jakub
12. PODGÓRSKI Hubert
13. SITKOWSKI Marcin
14. SZYMAŃSKI Jan
15. WITEK Maciej
16. WYSOWSKI Wojciech
17. ZAREMBA Krzysztof]

2006/2007 ZIELONA [15/15]
1. BABOR Danny
2. FABISZEWSKI Damian
3. JĘDRYCH Jakub
4. KOMAR Franciszek
5. KOPYLETS Maksym
6. KUŚ Krzysztof
7. LIS Piotr
8. MIŁKOWSKI Szymon
9. MODZELEWSKI Nikodem
10. MOROZ Jan
11. PANCEWICZ Szymon
12. POBORSKI Stefan
13. RACZYŃSKI Kacper
14. STRACHALSKI Antoni
15. ŚWIRSKI Bartłomiej

Nasi Partnerzy

Kontakt

Znajdziesz nas też na: