Okoniny 2018: listy uczestników obozu [akt.]

Aktualności

28.03.2018

W rozwinięciu news’a prezentujemy aktualne listy zgłoszonych zawodników na letni obóz sportowy UKS 141 Warszawa. Przypominamy, że termin zgłoszeń upływa 30.03.2018, a rejestracji można dokonać >>> tutaj <<<.

>>>więcej o obozie <<<

Zastrzegamy, że poniższa lista stanowi wyłącznie wykaz zawodników, którzy zostali zgłoszeni przez formularz na naszej stronie internetowej. O ostatecznej kwalifikacji zadecydują rekomendacje szkoleniowców prowadzących poszczególne grupy.

[2004/05]
1. MOLAK Szymon
2. DĄBROWSKI Oliwier
3. DOROCIAK Sebastian
4. CHMIELEWSKI Aleks
5. CZARNAK Mikołaj
6. TRĘBICKI Hubert
7. STEPNOWSKI Filip
8. PIEKUT Maksymilian
9. RYBAK Mateusz
10. TULIN Bartłomiej
11. NAWROT Maciej
12. KOMOROWSKI Konrad
13. WAŁDOCH Michał
14. DĄBROWSKI Oskar
15. WIDIZŃŚKI Marcin
16. BORKOWSKI Jakub
17. RAMUT Paweł
18. DYSZCZYK Andrzej

[2006/07]
1. MAZEK Mateusz
2. GÓRAJ Szymon
3. KOSZEWSKI Bartłomiej
4. SITKOWSKI Marcin
5. MROZOWSKI Jonasz
6. RYDZEWSKI Jakub
7. GRZYMAŁA-KAZŁOWSKI Stefan
8. CHMIELEWSKI Damian
9. MAZUR Jan
10. MCINTYRE Alex
11. WYSOWSKI Wojciech
12. MOROZ Jan
13. DĄBKOWSKI Piotr
14. DŁUGOKĘCKI Damian
15. NAUMIUK Maciej
16. PODGÓRSKI Hubert
17. DUSZCZYK Jakub
18. KRZEŚNIAK Kamil

[2006/07]
1. STRACHALSKI Antoni
2. BONUS Adrian
3. AMBROZIAK Bartosz
4. JADCZYK Filip
5. SZEWCZUK Andrzej
6. MODZELEWSKI Nikodem
7. KLIMASZEWSKI Mariusz
8. WOLNIEWICZ Dominik
9. BAGIŃSKI Krzysztof
10. REZLER Tymon
11. KRUSZONA Mateusz
12. BEDNORZ Radosław
13. STĘPIEŃ Bartosz
14. PERGÓŁ Maciej
15. MATUSIAK Bartosz
16. KUMOR Tomasz

[2008]
1. JANEK Kuba
2. CYBULSKI Jakub
3. BURA Tomasz
4. KRAWCZYŃSKI Jan
5. ŁĄCZYŃSKI Jan
6. SIERADZKI Adrian
7. MIŁOBĘDZKI Tymon
8. KOLATOR Jan
9. LICHOSYT Karol
10. BANASIAK Franciszek
11. MATUSIAK Krzysztof
12. PTASZYŃSKI Sebastian
13. BRZOZOWSKI Konstanty

[2009]
1. GÓRAJ Kamil
2. MORYŃ Marek
3. KRUSZONA Adam
4. SZEWCZUK Wojciech
5. RYDZEWSKI Michał
6. LUBACZEWSKI Edward
7. RAWIŃSKI Patryk
8. GRABOWSKI Ivo
9. SUŁKOWSKI Aleksander
10. STĘPIEŃ Mateusz
11. KOSIŃSKI Natan
12. WOCIAL Tymon
13. CHARYTON Tymoteusz
14. RÓŻYCKI Marek
15. RZESZOTEK Bartosz

[2010]
1. KARWICKI Jan
2. ANTOLIK Szymon
3. JANEK Kacper
4. MOLAK Sebastian
5. PRZYTULSKI Tymon
6. DĄBKOWSKI Jakub
7. JAGODZIŃSKI Jakub
8. MAŁKIEWICZ Igor
9. CELEJ Kacper
10. GRYNOWIECKI Rafał
11. FILIPCZAK Filip
12. SKIBIŃSKI Alan
13. OLAWA Kamil
14. LINCZER Jan
15. FILIPIUK Michał
16. ZIELIŃSKI Aleksander
17. ŁABECKI Franciszek

Nasi Partnerzy

Kontakt

Znajdziesz nas też na: