Okoniny 2017: listy obozowe

Aktualności

24.03.2017

W rozwinięciu news’a prezentujemy listę zawodników, którzy zostali zgłoszeni i zakwalifikowani na letni obóz sportowy UKS-u 141 Warszawa w Okoninach. Formularz zgłoszeniowy będzie aktywny jedynie do niedzieli do 23:59.

Zgłoszonych, ale nieujętych na poniższej liście zawodników z rocznika 2006/07 prosimy o cierpliwość – w kolejnym tygodniu spróbujemy wypracować dodatkowe miejsca dla tej kategorii wiekowej kosztem wolnych miejsc w innych!

[2004/05 – trener MOLAK Andrzej] 16/20
1. CHMIELEWSKI Aleks
2. FILA Maciej
3. RYBAK Mateusz
4. TRĘBICKI Hubert
5. WAŁDOCH Michał
6. ŁOMNICKI Jakub
7. TABOR Franciszek
8. KOMOROWSKI Konrad
9. CZARNAK Mikołaj
10. NAWROT Maciej
11. STEPNOWSKI Filip
12. MOLAK Szymon
13. DOROCIAK Sebastian
14. RAMUT Paweł
15. TULIN Bartłomiej
16. PIEKUT Maksymilian

[2006/07 – trener RUTKOWSKI Kamil] 16/16
1. MOROZ Jan
2. MAZEK Mateusz
3. GÓRAJ Szymon
4. CHMIELEWSKI Damian
5. MAZUR Jan
6. MCINTYRE Alex
7. SITKOWSKI Marcin
8. MROZOWSKI Jonasz
9. WYSOWSKI Wojciech
10. NAUMIUK Maciej
11. WITEK Maciej
12. MOLAK Grzegorz
13. PODGÓRSKI Hubert
14. BABOR Danny
15. DĄBKOWSKI Piotr
16. KRZEŚNIAK Kamil

[2006/07 – trener NOWAK Dominik*] 14/14
1. KOSZEWSKI Bartłomiej
2. KRUK Szymon
3. STRACHALSKI Antoni
4. SZEWCZUK Andrzej
5. ŚLUSAREK Edmund
6. MATUSIAK Bartosz
7. JĘDRYCH Jakub
8. AMBROZIAK Bartosz
9. JADCZYK Filip
10. KUMOR Tomasz
11. MODZELEWSKI Nikodem
12. PERSAK Jan
13. GAJEWSKI Jan
14. PERGÓŁ Maciej

[2008/09 – trener WIERCIOCH Marcin] 16/16
1. GRABOWSKI Ivo
2. SUCHODOLSKI Ignacy
3. MIŁOBĘDZKI Tymon
4. ŻEMAJTYS Wiktor
5. CYBULSKI Jakub
6. POBORSKI Stefan
7. MATUSIAK Krzyztof
8. RAWIŃSKI Patryk
9. ZIĘTARA Franciszek
10. SZAŃKOWSKI Mateusz
11. KRAWCZYŃŚKI Jan
12. WIECZOREK Jan
13. BRZOZOWSKI Konstanty
14. SOBOTA Konstanty
15. ZIENCIK Bartłomiej
16. KOLATOR Jan

[2008/09 – trener ŁOJEWSKI Bartosz*] 13/14
1. SZEWCZUK Wojciech
2. KRUKOWSKI Marcel
3. ROGOZIŃSKI Mateusz
4. SZELĄG Jakub
5. JANEK Kuba
6. WŁODARCZYK Michał
7. BORKOWSKI Marcin
8. SUŁKOWSKI Aleksander
9. UNISK Mateusz
10. CHARYTON Tymoteusz
11. GŁADYSZ Wiktor
12. LICHOSYT Karol
13. KRUSZONA Adam

Nasi Partnerzy

Kontakt

Znajdziesz nas też na: