Nowy podział grup 2006-2009

Aktualności

27.08.2017

W rozwinięciu news’a znajduje się nowy podział grup roczników 2006-2009 w jakich UKS 141 Warszawa przystąpi do sezonu 2017/2018.

Zastrzegamy, że w pierwszym tygodniu treningów składy poniższych grup mogą ulec kosmetycznym zmianom.

Grupy roczników 2004/05 oraz żółta i zielona 2010 przystępują do nowego sezonu w niezmienionych składach. Uczęszczający dotychczas na zajęcia grupy BAMBINI zawodnicy ur. w 2011 roku stworzą odrębny rocznik 2011 (młodsi zostają w grupie BAMBINI).

Zamiast czterech grup rocznika 2008/09 UKS 141 będzie prowadził zajęcia we dwóch grupach dla rocznika 2008 i we dwóch grupach dla rocznika 2009.

Brak jakiegokolwiek zawodnika na poniższej liście jest wyłącznie spowodowany brakiem odpowiedzi na mailową prośbę o deklarację dalszego uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez nasz klub. W razie dalszego zainteresowania przynależnością do UKS 141 Warszawa należy kontaktować się z nami poprzez pocztę elektroniczną pod adresem klub@uks141.pl lub tel. 690-513-060. 

UWAGA! Poniższa lista nie uwzględnia zawodników z tegorocznego naboru! Zawodnicy zgłoszeni przez formularz od lipca powinni stawić się na treningach zgodnie z instrukcjami mailowymi.

>>> harmonogram zajęć <<<


[2006/07 – grupa żółta – trenerzy STARCZEWSKI Maciej&RUTKOWSKI Kamil]
1. BABOR Danny
2. DĄBKOWSKI Piotr
3. DŁUGOKĘCKI Damian
4. GÓRAJ Szymon
5. JĘDRYCH Jakub
6. KRZEŚNIAK Kamil
7. MAZUR Jan
8. MOROZ Jan
9. MROZOWSKI Jonasz
10. PODGÓRSKI Hubert
11. WITEK Maciej
12. WYSOWSKI Wojciech
13. ZAREMBA Krzysztof
14. CHMIELEWSKI Damian
15. KOSZEWSKI Bartłomiej
16. MAZEK Mateusz
17. MCINTYRE Alex
18. MOLAK Grzegorz
19. NAUMIUK Maciej
20. SITKOWSKI Marcin
21. SZYMAŃASKI Jan

[2006/07 – grupa zielona – trener RUTKOWSKI Kamil]
1. GONTAREK Ignacy
2. GRACZYK Jan
3. JĘDRASIK Oskar
4. KRUDYSZ Dawid
5. KRUK Szymon
6. PAWELCZYK Cezary
7. PERGÓŁ Maciej
8. AMBROZIAK Bartosz
9. MALCZYK Franciszek
10. MARCZAK Mateusz
11. MATUSIAK Bartosz
12. MODZELEWSKI Nikodem
13. PALUCH Dorian
14. ROGALSKI Bartosz
15. SIUDEK Adam
16. SZMORLIŃSKI Kacper
17. WRÓBLEWSKI Jan

[2006/07 – grupa czerwona – trener ŁOJEWSKI Bartosz]
1. KASPRZAK Jan
2. MIŁKOWSKI Szymon
3. PERSAK Jan
4. GAJEWSKI Jan
5. JADCZYK Filip
6. JĘDRZEJCZAK Wiktor
7. KUMOR Tomasz
8. OLSZANOWSKI Mikołaj
9. STRACHALSKI Antoni
10. SZEWCZUK Andrzej
11. ZOŁOCIŃSKI Stanisław
12. KOSICKI Franciszek
13, OLCZAK Tytus

[2006/07 – grupa niebieska – trener ŁOJEWSKI Bartosz]
1. BOBER Kacper
2. BONUS Adrian
3. WIERZBOŁOWICZ Maciej
4. ADAMIEC Dominik
5. PŁONCZYŃSKI Paweł
6. SAWICKI Szymon
7. SZEGDA Franciszek
8. WIERZCHOWSKI Łukasz

[2008 – grupa żółta – trener WIERCIOCH Marcin]
1. BANASIAK Franciszek
2. BRZOZOWSKI Konstanty
3. CHASZCZEWICZ Wojciech
4. CYBULSKI Jakub
5. CYPERLING Szymon
6. GLEBA Stanisław
7. HASA Olaf
8. JECHOWSKI Aleksander
9. JECHOWSKI Jacek
10. KAPISZ Adam
11. KOLATOR Jan
12. KONIARSKI Maciej
13. KRAWCZYŃSKI Jan
14. MIŁOBĘDZKI Tymon
15. OZIMEK Jakub
16. POBORSKI Stefan
17. PTASZYŃSKI Sebastian
18. SOBOTA Konstanty
19. SZAŃKOWSKI Mateusz
20. WIECZOREK Jan
21. ZIENCIK Bartłomiej
22. ŻEMAJTYS Wiktor
23. SIERADZKI Adrian
24. CELIŃSKI Oliwier

[2008 – grupa zielona – trener WIERCIOCH Marcin]
1. SUCHODOLSKI Ignacy
2. BURA Tomasz
3. GÓRCZAK Paweł
4. JANEK Kuba
5. KWESTARZ Jan
6. LEWCZUK Maciej
7. LICHOSYT Karol
8. MARTULA Jan
9. POLESZCZUK Stefan
10. SZANIAWSKI Mateusz
11. SZELĄG Jakub
12. SEWESTIANIUK Franciszek
13. STRZELCZYK Maciej
14. TOMASZEWSKI Michał
15. WARDASZKA WIktor
16. WARDZIŃSKI-LINAJE Ruben
17. SAWICKI-UL Alan
18. SZUSZKIEWICZ Patryk

[2009 – grupa żółta – trener DROŻDŻ Paweł]
1. CHMIELEWSKI Remigiusz
2. CIEŚLAK Romuald
3. GRABOWSKI Ivo
4. BIERNACKI Witold
5. BORKOWSKI Marcin
6. DAWNIŚ Adam
7. GÓRAJ Kamil
8. KRUKOWSKI Marcel
9. LEWCZUK Adam
10. MATUSIAK Krzysztof
11. PIETRULIŃSKI Leo
12. RAWIŃSKI Patryk
13. ZIĘTARA Franciszek
14. WŁODARCZYK Michał
15. SUŁKOWSKI Aleksander
16. BEREZA Amelia

[2009 – grupa zielona – trener DROŻDŻ Paweł]
1. GŁADYSZ Wiktor
2. KOCZWARSKI Mateusz
3. KRUSZONA Adam
4. KUSAK Maciej
5. SZEWCZUK Wojciech
6. BALTROS Tymon
7. CHARYTON Tymoteusz
8. RACZYŃSKI Gabriel
9. RÓŻYCKI Jan
10. UNISK Mateusz
10. JĘDRASIK Igor
12. WIŚNIEWSKI Oliwier
13. MORYŃ Marek
14. NOWAK Kacper
15. WOCIAL Tymon

Nasi Partnerzy

Kontakt

Znajdziesz nas też na: