26-27.03: skrót weekendu

Aktualności

28.03.2022

Jak poradzili sobie w miniony weekend “UKaeSiacy”? Zapraszamy do lektury podsumowania rozegranych spotkań przez wszystkie zespoły UKS 141 Warszawa!

26.03.2022

U-8: UKS 141 – GROM
UKS 141: Pędzisz, J.Konopka, Łazur, W.Jaczewski, K.Jaczewski, Sitkowski, Mi.Wnuk, Gołębiowski, Sapon, Szaposznik, J.Raczyński, Pelski, Tudek.
trener Grzegorz Opieka

***

U-9: UKS 141 – LIFE Siennica
UKS 141:
Jakubowska, Fedyszyn, I.Strzałkowski, M.Popowski, Trzciński, Modro, Rajewski, Adamczak, Kapłon.
trener Kamil Rutkowski

***

U-10: Victoria Sulejówek – UKS 141
UKS 141:
Nestoruk, Kocharyan, Dancewicz, Stasiak, Ciecierzyński, Noga, F.Brzozowski, Kuderev, Bołdak.
trener Grzegorz Opieka

***

U-12: UKS 141 – MKS Polonia II 0:1 (0:1)
UKS 141: Janek – Ziębicki, Serzysko, B.Ludwikowski, Goleń – Grynowiecki, Maciak, Jagodziński – Zając; Filipczak, P.Cieślak, Pszczoła, Dauksza, Małkiewicz, Piotrowski.
trener Mateusz Kędzierski

***

U-10: UKS 141 – Świt NDM
UKS 141:
Siemczuk, T.Pietruliński, Ławniczak, Szymański, W.Bąk, Piwiński, Wiliński, Woźniak, Fila, Petruk, Sz.Jaroszewicz.
trener Grzegorz Sitnicki


27.03.2022

U-10: ZWAR – UKS 141
UKS 141:
Siemczuk, T.Pietruliński, Ławniczak, Sz.Jaroszewicz, W.Bąk, Woźniak, Petruk, Wiliński, Fila, Jakowenko.
trener Grzegorz Sitnicki

***

U-14/U-12: gra wewnętrzna zielonych 2008/09 i 2010/2011
UKS 141 U-14: Bochra, Kalkowska, Kośmicki, G.Raczyński, Tuszyński.
trener Kamil Rutkowski
UKS 141 U-12: 
Chrzanowski, Stekowski, Rotar, Mischenko, Komorowski, Momot, Piotrowski, Kozłowski, Mroczek, Majewski-Dacz.
trenerzy Krzysztof Stasiak i Michał Godlewski

***

U-14: UKS 141 – AP EsKadra 5:2 (2:2)
bramka:
R.Cieślak, Ziencik, Sułkowski, Brzozowski, Grabowiecki
UKS 141: Cybulski – Tykhonenko, Pawlus, J.Wieczorek, Dzieliński – Borkowski, L.Pietruliński, Grabowiecki, Ziencik, R.Cieślak – Żemajtys; Sułkowski, K.Brzozowski, Markiewicz, Pietrusiak, Wardziński-Linaje, Suchodolski, K.Sobota.
trener Grzegorz Sitnicki

Kontakt

Znajdziesz nas też na: