2008/09: podział grup treningowych

Aktualności

03.09.2016

W rozwinięciu news’a prezentujemy podział grup treningowych Żaków (rocznik 2008/09) UKS-u 141 Warszawa na rundę jesienną sezonu 2016/2017. Przypominamy, że rotacje w grupach mogą odbywać się również w trakcie trwania rundy. 

>>> harmonogram treningów <<<

[2008/09 ŻÓŁTA]
1. BANASIAK Franciszek
2. BRZOZOWSKI Konstanty
3. CELIŃSKI Oliwier
4. CHASZCZEWICZ Wojciech
5. CYBULSKI Jakub
6. GRABOVSKI Ivo
7. KAMAĆ Franciszek
8. KRAWCZYŃSKI Jan
9. MATUSIAK Krzysztof
10. MOLAK Antoni
11. PŁYWACZEWSKI Franciszek
12. POBORSKI Stefan
13. RAWIŃSKI Patryk
14. SOBOTA Konstanty
15. SUCHODOLSKI Ignacy 
16. SZAŃKOWSKI Mateusz
17. WIECZOREK Jan
18. ZEMAJTYS Wiktor
19. ZIENCIK Bartosz
20. ZIĘTARA Franciszek

[2008/09 ZIELONA]
1. BIAŁOUS Gustaw
2. BURA Tomasz
3. CHMIELEWSKI Remigiusz
4. CYPERLING Szymon
5. DŁUGOSZ Dominik
6. GAJEWSKI Jan
7. GAŁĄZKA Michał
8. GLEBA Stanisław
9. HLADKYJ Artem
10. LEWCZUK Maciej
11. LICHOSYT Karol
12. MATYSIAK Michał
13. MIŁOBĘDZKI Tymon
14. OLECHOWSKI Stanisław
15. ORSKI Michał
16. PRUSZYŃSKI Daniel
17. PRUSZYŃSKI Bartłomiej
18. SĘKOWSKI Wiktor
19. SZEWCZUK Wojciech
20. WARDASZKA Wiktor
21. ZANKOWSKI Szymon
22. ŻOŁNIERCZUK Szymon

[2008/09 CZERWONA]
1. CIEŚLAK Romuald
2. GŁADYSZ Wiktor
3. GÓRAJ Kamil
4. GÓRCZAK Paweł
5. HILAROWICZ Franciszek
6. JĘDRASIK Igor
7. KOCZWARSKI Mateusz
8. KONIARSKI Maciej 
9. KRUKOWSKI Marcel
10. KRZYSZTOFIK Konrad
11. KWESTARZ Jan
12. ŁUKASIEWICZ Cezary
13. MIELCARZ Witold
14. MORYŃ Marek
15. OZIMEK Jakub
16. ŚWIĄTKIEWICZ Jan
17. SZELĄG Jakub
18. UNISK Mateusz
19. RÓŻYCKI Marek
20. WŁODARCZYK Michał

[2008/09 NIEBIESKA]
1.  PIETRULIŃSKI Leo
2.  BORKOWSKI Marcin 
3.  KUSAK Maciej
4.  TOMASZEWSKI Michał
5.  JECHOWSKI Aleksander
6.  JECHOWSKI Jacek
7.  CHARYTON Tymoteusz
8. WIŚNIEWSKI Eryk
9. WARDZIŃSKI-LINAJE Ruben
10. STRZELCZYK Maciej
11. STACHECKA Magdalena
12. DŁUGOSZ Adrian
13. OYRZANOWSKI Bartosz
14. RAKOWSKI Jakub
15. MŁYNARSKI Sebastian

Nasi Partnerzy

Kontakt

Znajdziesz nas też na: