2006/2007: nowy podział grup treningowych

Aktualności

02.11.2014

UKS 141 Warszawa informuje, że od 3 listopada obowiązuje nowy podział na grupy treningowe w roczniku 2006/2007. Zapraszamy Zawodników i Rodziców do zapoznania się z listami grup treningowych oraz stawienie się na treningi w podanych terminach.

GRUPA ŻÓŁTA – trener Maciej Starczewski, tel. 518-238-080

1. Chmielewski Damian
2. Dąbkowski Piotr
3. Góraj Szymon
4. Jędrych Jakub
5. Krystek Piotr
6. Kołosiński Kajetan
7. Kosiński Kacper
8. Krudysz Dawid
9. Makuła Maciej
10. Mazek Mateusz
11. Mazur Jan
12. Molak Grzegorz
13. Pabjasz Kuba
14. Sitkowski Marcin
15. Szymański Jan
16. Witek Maciej
17. Wysowski Wojtek
18. Zaremba Krzysztof

treningi zespołu – trener Maciej Starczewski, tel. 518-238-080

• środa 18:15 – 19:30 (duża sala w SP 141)

• piątek 18:00 – 19:00 (duża sala w SP 141)

• sobota 12:30 – 14:45 (duża sala w SP 141)


GRUPA ZIELONA – trener Krystian Kałucki, tel. 507-758-042

1. Sasowski Kacper
2. Leciak Hubert
3. Bartsch Julian,
4. Kruk Szymon,
5. Fabiszewski Damian
6. Bober Kacper
7. Miłkowski Szymon
8. Noszczyński Grzegorz
9. Wyrwas Tymon
10. McIntyre Ale
11. Pancewicz Szymon
12. Podgórski Hubert
13. Świrski Bartłomiej
14. Pyrzanowski Jan
15. Grabarczyk Bernard
16. Szewczuk Andrzej
17. Strachalski Antoni

treningi zespołu – trener Krystian Kałucki, tel. 507-758-042

• poniedziałek 17:15 – 18:30 (duża sala w SP 141)

• piątek 17:15 – 18:30 (duża sala w SP 141)


GRUPA CZERWONA – trener Bartłomiej Walkowski, tel. 781-259-739

1. Długołęcki Damian,
2. Górecki Mateusz
3. Jeżak Oskar
4. Kołacin Jakub
5. Komar Franek
6. Kuś Krzysztof
7. Kujda Filip
8. Kujda Tomek
9. Michalak Tymoteusz
10. Modzelewski Nikodem
11. Nowakowski Jan
12. Graczyk Jan
13. Szmorliński Kacper
14. Dmowski Igor
15. Szczepanik Staś
16. Raczyński Kacper

treningi zespołu –  trener Bartłomiej Walkowski, tel. 781-259-739

• wtorek 17:30 – 18:45 (duża sala w SP 141)

• piątek 18:30 – 19:45 (duża sala w SP 141)

Nasi Partnerzy

Kontakt

Znajdziesz nas też na: