2006/07: nowy podział grup treningowych

Aktualności

02.09.2015

W rozwinięciu news’a prezentujemy nowy podział grup żółtej, zielonej i czerwonej rocznika 2006/07 UKS-u 141 Warszawa. Prosimy o zapoznanie się z poniższym podziałem i pojawienie się na treningach swoich grup. Zajęcia dla grupy żółtej rozpoczęły się 31.08, zaś dla zielonej i czerwonej treningi rozpoczną się od drugiego tygodnia września! 


(wszelkie kwestie związane z podziałem grup należy konsultować z trenerami)
(w przypadku pominięcia któregoś z zawodników, prosimy o kontakt na klub@uks141.pl)

>>> harmonogram treningów <<<


2006/07 ŻÓŁTA – trenerzy STARCZEWSKI (tel. 518-238-080) i NOWAK
1. BABOR Danny
2. CHMIELEWSKI Damian
3. DĄBKOWSKI Piotr
4. FABISZEWSKI Damian
5. GÓRAJ Szymon
6. JĘDRYCH Jakub
7. KRYSTEK Piotr
8. KRUDYSZ Dawid
9. MAKUŁA Maciej
10. MAZEK Mateusz
11. MAZUR Jan
12. MCINTYRE Alex
13. MOROZ Jan
14. MOLAK Grzegorz
15. MROZOWSKI Jonasz
16. PANCEWICZ Szymon
17. PODGRÓSKI Hubert
18. SITKOWSKI Marcin
19. SZYMAŃSKI Jan
20. WITEK Maciej
21. WYSOWSKI Wojciech
22. ZAREMBA Krzysztof

2006/07 ZIELONA – trenerzy KAŁUCKI (tel. 507-758-042) i NOWAK
1. AMBROZIAK Bartosz
2. BOBER Kacper 
3. BORKOWICZ Jakub
4. DŁUGOKĘCKI Damian
5. GRABARCZYK Bernard
6. GRACZYK Jan
7. KOWIESZKO Wiktor
8. KOZIELSKI Mateusz
9. KRUK Szymon
10. KUŚ Krzysztof
11. LECIAK Hubert
12. LIS Piotr
13. MIŁKOWSKI Szymon
14. MODZELEWSKI Nikodem
15. PYRZANOWSKI Jan
16. RACZYŃSKI Kacper
17. SASOWSKI Kacper
18. SZEWCZUK Andrzej
19. SZMORLIŃSKI Kacper
20. ŚWIRSKI Bartłomiej
21. WYRWAS Tymon

2006/07 CZERWONA – trenerzy WALKOWSKI (tel. 781-259-739) i NOWAK
1. KOŁCIAN Jakub
2. KOMAR Franciszek
3. KUJDA Filip
4. KUJDA Tomasz
5. SZCZEPANIK Stanisław
6. KUMOR Tomasz
7. BANACH Mateusz
8. MATUSIAK Bartosz
9. STRACHALSKI Antoni
10. SZOSTAK Michał
11. OLEARCZYK Mateusz
12. SAJA Michał
13. OLSZANOWSKI Mikołaj
14. PERGÓŁ Maciej
15. PATORSKI Rafał
16. PATORSKI Paweł
17. ROSTEK Grzegorz
18. KRÓL Hubert
19. KOPYLETS Maksym
20. MARTCZAK Mateusz
21. ORSKI Michał
22. NAMIUK Maciej
23. PIECHOWICZ Antoni
24. MALCZYK Franciszek
25. SIUDEK Adam
26. WRÓBLEWSKI Jan
27. GRUSZCZYŃSKI Maksym

Nasi Partnerzy

Kontakt

Znajdziesz nas też na: