UKS 141 CUP to coroczny cykl turniejów organizowanych od 2010 roku przez UKS 141 Warszawa w dwóch kategoriach wiekowych w położonej na Pradze-Południe Hali Sportowej "Siennicka" przy ul. Siennickiej 40 w Warszawie. Formuła zawodów jest płynna, bowiem zależy ona od liczby uczestników każdej edycji. 

BIEŻĄCE INFORMACJE O UKS 141 CUP

 Halowy Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci z rocznika 2004/2005 (29.11.14)
 Halowy Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci z rocznika 2006 i młodsi (22.11.14)

HISTORIA UKS 141 CUP

UKS 141 CUP 2014 I - 22.11.2014 (rocznik 2006 i młodsi)
uczestnicy: UKS 141 Warszawa, Pioruny Targówek (Warszawa), Marcovia Marki,  Legion Warszawa, Legionovia Legionowo

UKS 141 CUP 2014 II - 29.11.2014 (rocznik 2004/2005)
uczestnicy: UKS 141 Warszawa,


UKS 141 CUP 2013 I - 23.11.2013 (rocznik 2004 i młodsi)
I miejsce - Marcovia Marki
II miejsce - PKS Radość (Warszawa)
III miejsce - Podlasie Sokołów Podlaski

najlepszy zawodnik - Krzysztof Kozaczuk (Podlasie Sokołów Podlaski)
najlepszy strzelec - Mikołaj Misiak (PKS Radość (Warszawa))
najlepszy bramkarz - Jakub Jankowski (PKS Radość (Warszawa))

UKS 141 CUP 2013 II - 00.00.2013 (rocznik 2002/2003)
I miejsce - 
II miejsce - 
III miejsce - 

najlepszy zawodnik - 
najlepszy strzelec - 
najlepszy bramkarz - 


UKS 141 CUP 2012 I - 00.00.2012 (rocznik 2000/2001)
I miejsce - 
II miejsce - 
III miejsce - 

najlepszy zawodnik - 
najlepszy strzelec - 
najlepszy bramkarz - 

UKS 141 CUP 2012 II - 01.12.1012 (rocznik 2002 i młodsi)
I miejsce - 
II miejsce - 
III miejsce - 

najlepszy zawodnik - 
najlepszy strzelec - 
najlepszy bramkarz - 


UKS 141 CUP 2011 I - 19.11.2011 (rocznik 2002 i młodsi)
I miejsce - Polonez Warszawa
II miejsce - AGAPE Białołęka (Warszawa)
III miejsce - UKS 141 Warszawa

najlepszy zawodnik - Michał Gaworecki (Polonez Warszawa)
najlepszy strzelec - Bartosz Modrzewski (Polonez Warszawa)
najlepszy bramkarz - Bartosz Kalisz (AGAPE Białołęka (Warszawa))

UKS 141 CUP 2011 II - 10.12.2011 (rocznik 2000/2001)
I miejsce - Drukarz Warszawa
II miejsce - UKS 141 Warszawa
III miejsce - Delta Warszawa

najlepszy zawodnik - Adrian Beta (UKS 141 Warszawa)
najlepszy strzelec - (Drukarz Warszawa)
najlepszy bramkarz - Artur Wrzyszcz (UKS 141 Warszawa)


UKS 141 CUP 2010 I - 20.11.2010 (rocznik 2000 i młodsi)
I miejsce - Pioruny Targówek (Warszawa)
II miejsce - Varsovia
III miejsce - Błyskawica Warszawa

najlepszy zawodnik - Jakub Noga (UKS 141 Warszawa)
najlepszy strzelec - Jakub Noga (UKS 141 Warszawa)
najlepszy bramkarz - (Błyskawica Warszawa)

UKS 141 CUP 2010 II - 11.12.2010 (rocznik 2000 i młodsi)
I miejsce - Naprzód Brwinów
II miejsce - SF Wilanów
III miejsce - Gwardia Warszawa

najlepszy zawodnik - Piotr Cybulski (Naprzód Brwinów)
najlepszy strzelec - Mikołaj Czaplicki (SF Wilanów)
najlepszy bramkarz - Bartosz Gwóźdź (Gwardia Warszawa)